Jaro a léto u Fidgety Feet jako na houpačce – bohužel ale bez swingu…

25.8.2020

Stepaři a stepařky z Fidgety Feet se po úspěšných plesových předtančeních v zimních měsících odebrali od půlky března do svých domovů a mnozí domácím stepem v obýváku či na balkóně odháněli viry. Naše trenérky natáčely cvičná videa a doufaly, že aspoň někdo doma trénuje, což se naštěstí potvrdilo. Také byly vyhlášeny kvízové a dovednostní soutěže (švihadlová). Vítězkami se staly Hanička Jedličková a Terezka Voláková v kvízové soutěži a Helenka Schánělová s Dorkou Hudouskovou v soutěži švihadlové.

Po tomto jarním útlumu nastalo obrovské pracovní nadšení v polovině května, kdy jsme se vrátili do tělocvičny a dokončovali většinu choreografií, trénovali techniku a došívali kostýmy. Povzbuzením k práci bylo zveřejnění i nových termínů pohárové i mistrovské soutěže na podzim 2020.

V polovině srpna však přišla zpráva, že se mistrovství republiky konat nebude, neboť situace ohledně pořádání velkých akcí je stále nejistá. Je to sice velmi nemilé, nicméně děkujeme pořadatelům za včasné a rozumné rozhodnutí. Zůstala nám tedy v kalendáři zářijová pohárová soutěž v Říčanech, na kterou se s naší mládeží do 18 let moc těšíme a opět, i když jsou ještě prázdniny, navštěvujeme náš krásný stepařský sál a oprašujeme choreografie sólistů i malých skupin.

Moc se těšíme v září na všechny naše stepaře a stepařky a zveme do našich řad nové zájemce – děti i dospělé!!!!!