Stepaři Fidgety Feet na OPEN DWOOR ZUŠ Střezina

28.5.2019

KDY: čtvrtek 30. 5. 2019, 14:00 h

KDE: ZUŠ STŘEZINA JIH (tělocvična - samostatné pravé křídlo objektu)

Vše začíná festivalovým průvodem žáků, učitelů, rodičů i veřejnosti. Sraz je ve 13:40 h u fontány v Žižkových sadech (naproti magistrátu). Průvod bude veselý, hlučný, budeme hrát, zpívat, poneseme i nějaké ty transparentíky, kostýmy jsou vítány, zkrátka bude legrace. Po příchodu průvodu (14:30 h) začne hlavní program na všech pódiích - na dvoře školy i před ní.

Naši stepaři se představí celkem 3x ve 20min blocích: v 15:30 h, 17:00 h a v 18:00 h. Uvidíte výukové choreografie i výběr ze soutěžních tanců od začátečníků a dětských sólistek až po juniorskou formaci. V mezičase od nás dostanete informace o studiu stepu na ZUŠ Střezina a možnost vyzkoušet si stepování na vlastní kůži. Ve vedlejší tělocvičně budou k vidění i ukázky dalších tanečních stylů, které jsou v ZUŠ vyučovány (15:00 h, 16:30 h a 18:30 h). Kromě uměleckých vystoupení můžete osobně zažít také rychlostavbu naší ZUŠky z krabic od banánů. Pokud vám doma nějaké krabice překážejí, neváhejte a přineste je s sebou, hodí se každá. Hrubou stavbu pak výtvarně doladí naši výtvarníci.

Asi jste už zaregistrovali rodičovskou aktivitu ve formě Petice za dostavbu Střeziny. Pokud s myšlenkou souhlasíte, vězte, že podpisové petiční archy budou k dispozici i v průběhu festivalu Open Dwoor (nebo si můžete kliknout na odkaz: petice24.com/strezina). Děkujeme a těšíme se s vámi na viděnou!